Hakkımızda

Sistemimiz 2015 yılında hizmete açılmış olup Sağlık Bakanlığı'nın hastane personelleri için almaları zorunlu olan eğitimlerini online olarak sağlamaktadır.

Hizmet vermeye başlamasında bu yana sistemimiz, kurumların ihtiyaç ve taleplerine göre kendini geliştirmiş ve şuan sahip olduğu yapısıyla kurum ihtiyaçlarının büyük bölümünü karşılar hale gelmiştir. Bu hizmet anlayışıyla bir yılda on binden fazla kullanıcıya ulaşma imkanı sağlamıştır.

Neden Medidersi tercih etmelisiniz?

Medidersi tercih etmeniz için birçok nedeniniz bulunmaktadır.

Sektörde bu yapıda hizmet veren tek marka
Mediders, Sağlık Bakanlığı zorunlu eğitimlerini bu yapıda hizmete sunan sektördeki tek markadır. Diğer online eğitimlere kıyasla Mediders; ses, görsel ve animasyonlu eğitimleriyle fark yaratmaktadır.
Kaliteli eğitim, kaliteli çalışan anlayışıyla hareket eder
Sunduğu yüksek kaliteli eğitimlerin yanı sıra Mediders, yüksek oranda kullanıcıya ulaşmayı hedefler.
Bu sayede kaliteli eğitimlerini olabildiğince çok kişiye ulaştırmayı sağlar.
Sürekli yenilenen dinamik bir yapıya sahiptir
Mediders, zamanın ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak, kullanıcıların her geçen gün daha fazla fayda sağlayabilmesi adına sürekli yenilenmekte ve kendisini geliştirmektedir.
Kurumunuzun ihtiyaçlarına hızla cevap verir
Mediders çalışanları, kurumlardan gelen talepleri ve geri bildirimleri hızla değerlendirir ve kurumların ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm önerileri sunar.
Yüksek memnuniyet oranına sahip
Mediders, sahip olduğu kaliteli eğitim, kullanıcı dostu, çözümcül odaklı ilkeleri ile birlikte kurumların ve kullanıcıların yüksek memnuniyet oranına sahip olma şansını yakalamıştır.